ateretpaz

image_pdfimage_print

מאמרים, כתבות וטיפים ישירות מהסוכן שלך

דברים שחשוב לדעת על ביטוח חיים (ריסק)
כל הורה רוצה שהילד שלו יהיה מאושר. אנחנו פועלים למען המטרה הזו בכל מיני דרכים. חשוב על היום יום שלך: אתה עובד ומפרנס את משפחתך ודואג לכך שהילדים ילכו לחוגים הכי טובים, שילמדו כמו שצריך ושיהיה להם בית חם לחזור אליו. האם אתה חושב על המחר? ומה יקרה אם כל אלה לא יהיו בהישג ידם? כיצד ייראו חיי המשפחה, אם חלילה תלך לעולמך?

מידע נוסף

קרנות השתלמות לעצמאים
מאז 2008, עם הפיכת החיסכון הפנסיוני לחיסכון המיועד לקצבה, נוצר וואקום אל מול הצורך של החוסך העצמאי בחיסכון הוני. לחוסך השכיר נותר רכיב הפיצויים כאפיק הוני, עם מגבלותיו, אך עבור החוסך העצמאי פתרון זה אינו רלוונטי. תכנון וניהול ההכנסות כקצבה לאחר גיל פרישה הינו נושא חשוב וקריטי, במיוחד לחוסך העצמאי, אך ישנם צרכים רבים נוספים ובכדי לממשם, אנו זקוקים לחיסכון הוני.
מידע נוסף
מקדם קצבה – על מה ולמה
הצטרפתם לתכנית חיסכון לפנסיה? שימו לב למקדם הקצבה ולכל מה שקשור אליו.
מידע נוסף

 

אף אחד מאיתנו לא רוצה לחיות במינוס, אבל לרבים קשה להתמיד בהחלטה לנהל תקציב. גיל אורלי, מנכ"ל יבולים, המתמחה בייעוץ ואימון כלכלי ליציאה ממינוס ולצבירת נכסים, מסביר למה זה קורה וכיצד ניתן להתגבר על הקושי.

מידע נוסף

לנהל תקציב, או לא לנהל תקציב? – זו השאלה
על אף כי במבט ראשון נראה שמי שאינו מנהל תקציב חי טוב יותר, מדובר באשליה לזמן קצר בלבד. גיל אורלי, מנכ"ל יבולים המתמחה בייעוץ ואימון לכלכלת המשפחה, מסביר אחת ולתמיד מי נהנה יותר מהחיים – אלו שמתנהלים על פי תקציב, או אלו שלא.

מידע נוסף

נמאס לכם מהמינוס? כך תוכלו להפטר ממנו

רבים מאיתנו סוחבים את המינוס במשך שנים ונאבקים לסגור את החודש. גיל אורלי, מנכ"ל יבולים המתמחה בייעוץ ואימון לכלכלת המשפחה מסביר כיצד לסגור את המינוס ולהתחיל להתנהל נכון כלכלית.

מידע נוסף

להיערך נכון לפרישה
היערכות לפרישה לא מתחילה בגיל 60 אלא כבר ביום הראשון שלנו בשוק העבודה. גיל אורלי, מנכ"ל יבולים המתמחה בייעוץ ואימון לכלכלת המשפחה, מסביר כיצד להיערך נכון לפנסיה ולהימנע מטעויות שיעלו לנו ביוקר בתקופת הפרישה.

מידע נוסף

ההחלטות שקובעות את העתיד הכלכלי של זוגות צעירים
ההחלטות הכלכליות אותן זוג צעיר מקבל בתחילת דרכו ישפיעו על מצבו הכלכלי בהמשך. גיל אורלי, מנכ"ל יבולים, המתמחה בייעוץ ואימון כלכלי, מציג את ההחלטות ומסביר מהן דרכי הפעולה הנכונות שיובילו את הזוג לרווחה כלכלית.

מידע נוסף

חינוך פיננסי לילדים
רגע לאחר שהחלו להתאושש מחגי תשרי, נאלצים ההורים להתמודד עם חג החנוכה על שלל הוצאותיו ופיתוייו. אווירת החנוכה הנוצצת הכוללת את המופעים המושקעים, את המבצעים בקניונים ואת שפע האטרקציות הקורצות לילדים מכל פינה, מעמידים את ההורים בפני דילמה: מצד אחד התקציב חונק ומצד שני קיים החשש מפני לאכזב את הילד. גיל אורלי, מנכ"ל יבולים המתמחה בייעוץ ואימון לכלכלת המשפחה, מסביר כיצד להעניק לילדים את אחת המתנות הטובות ביותר לחנוכה – החינוך הפיננסי.

מידע נוסף

תכנית חיסכון לילדים – השקעה לטווח ארוך
נולד לכם תינוק או תינוקת? באופן טבעי הורים טריים חושבים רחוק מאד ומתחילים לתכנן את עתידו של התינוק מהרגע שנולד. לצורך כך ממהרים ההורים לפתוח תכנית חיסכון לילדים. אך רוב ההורים אינם יודעים איזו תכנית לפתוח וכיצד.
 

מידע נוסף

איך תלמד את ילדיך מהו ערכו של כסף?
הקניית הרגלי חינוך פיננסי לילדיך, כבר מגיל צעיר, תהפוך אותם לאנשים בוגרים ואחראיים כלפי עצמם וכלפי בני משפחותיהם.השינוי נמצא בידיים שלכם – לפניכם כלים מעשיים להקניית חינוך פיננסי לילדים
מידע נוס
 
 
אתר אינטרנט חדש
אנחנו שמחים להשיק אתר אינטרנט של סוכנות הביטוח " גבישים ". 
אתר זה שנבנה תוך מחשבה רבה על צרכי ועל רצונות הלקוחות הינו נדבך נוסף לתת לכם הלקוחות שירות טוב.
מידע נוסף
הודעה בנוגע לאיתור כספי חיסכון
בתחילת חודש מאי 2013 עלה לאוויר אתר אינטרנט, שבו ניתן לאתר חסכונות פנסיוניים ופוליסות ביטוח חיים של המבוטח או של קרוב משפחתו, שנפטר.
מידע נוסף
Open chat
1
היי איך אפשר לעזור
דילוג לתוכן